Εορτασμός “28ης Οκτωβρίου 1940” – Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2017

Ο Εορτασμός της Εθνικής Επετείου της “28ης Οκτωβρίου 1940” θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 27 Οκτωβρίου από 08:30 π.μ. έως 09:45 π.μ. στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Σχολείου μας, από τους μαθητές της Γ’ τάξης.

Η προσέλευση και η αποχώρηση των μαθητών θα πραγματοποιηθεί με ευθύνη των γονέων / κηδεμόνων τους.

Το Ολοήμερο Πρόγραμμα δεν θα λειτουργήσει τη συγκεκριμένη ημερομηνία.

Οι μαθητές των Ε’ και ΣΤ’ τάξεων που θα συμμετάσχουν στην παρέλαση, πρέπει να προσέλθουν στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Γέρακα, το Σάββατο 28η Οκτωβρίου στις 11:00 π.μ., όπου θα βρίσκονται οι εκπαιδευτικοί κα Μελέτση Μαρία και κα Μελαμπιανάκη Αικατερίνη.

Μετά το τέλος της παρέλασης, οι γονείς / κηδεμόνες θα παραλάβουν τα παιδιά τους από την εκπαιδευτικό κα Φαλτσέτου Ιωάννα, στο τέλος της οδού Ηρώων Πολυτεχνείου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΟΡΤΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥ “28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1940” ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ