ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Αγαπητοί γονείς

Με αίσθημα ευθύνης προς τους μαθητές μας, το σύνολο των εκπαιδευτικών του σχολείου μας προσήλθε στη σχολική μονάδα για να πραγματοποιήσει την τηλεκπαίδευση. Δυστυχώς ο εξοπλισμός ήταν ανεπαρκής , οι συνδέσεις με το δίκτυο δύσκολες. Οι καιρικές συνθήκες ανάγκασαν όλους τους εκπαιδευτικούς να εγκαταλείψουν την σχολική μονάδα και τις προσπάθειες που κατέβαλλαν για την σύνδεση στην τηλεκπαίδευση. Από μεριάς μας ζητήσουμε  συγγνώμη από τους μαθητές που περίμεναν να συνδεθούν , παρόλο που ουδεμιά ευθύνη είχαμε για τις εξελίξεις .Αύριο Τρίτη όσοι εκπαιδευτικοί μπορέσουν θα συνδεθούν από την οικία τους . Οι περισσότεροι όμως έχουν παιδιά που ήδη χρησιμοποιούν τους υπάρχοντες  υπολογιστές και αυτό δημιουργεί πρόβλημα στη σύνδεση. Ευχαριστούμε για την σίγουρη συμπαράσταση σας σε κάθε μας δυσκολία και ευχόμαστε τα παιδάκια να απολαύσουν το πανέμορφο τοπίο και το άπλετο χιόνι. Καλή δύναμη.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://5dim-gerak.att.sch.gr/?p=4832